اخبار

اخبار

11June

بکارگیری تکنیک‌های مدلسازی و شبیه‌سازی مخازن

در راستای یادداشت تفاهم بین شرکت نفت و گاز اروندان و شرکت گازهای صنعتی دلوارافزار و مدیریت پژوهش و فناوری شرکت ملی نفت ایران انجام مطالعات جامع فنی و اقتصادی و امکان‌سنجی اجرای طرح ازدیاد برداشت از مخازن جفیر و سپهر با استفاده از تزریق گاز نیتروژن و بررسی نتایج و عملکرد آن بکارگیری تکنیک‌های مدلسازی و شبیه‌سازی مخازن از تاریخ 1390/03/01 توسط شرکت گازهای صنعتی دلوارافزار آغاز گردید.

04February

دلوار افزار در کنفرانس جهانی گاز

شرکت دلوارافزار در کنفرانس جهاني گاز در خاورميانه که در نوامبر 2010 در امارات متحده عربي و در شهر ابوظبي برگزار شد، حضور داشت. جناب آقاي دکتر ايرج قرباني، مديريت عامل شرکت گازهای صنعتی دلوارافزار در کنفرانس بين المللي گاز در خاور ميانه که در روزهاي 23 و 24 نوامبر 2010 در شهر ابوظبي برگزار شد شرکت کرده و در مورد ظرفيت هاي بالقوه موجود در بازار ايران براي صنايع گاز به بحث و تبادل نظر پرداخته و همچنين تصويري از وضعيت موجود و روند رو به رشد آن ارائه کردند.

12June

دلوارافزار در هجدهمین نمایشگاه نفت، گاز و پتروشیمی

گروه صنعتی دلوارافزار در هجدهمین نمایشگاه نفت، گاز و پتروشیمی حضوری فعال داشته و به ارائه توانمندیهای فنی و مهندسی خود در 2 غرفه فضای باز و یک غرفه در سالن 10و 11 پرداخته است.

29May

کسب مقام اول در مسابقات فوتبال دسته اول تهران

تیم جوانان باشگاه فرهنگی ورزشی سرخ پوشان دلوارافزار موفق به کسب مقام اول در مسابقات فوتبال دسته اول تهران (جوانان، فصل 92-91) گردید.