• دلوار افزار
  • پروژه در حال ساخت

    پروژه در حال ساخت

    اطلاعات مربرو به اسلاید دوم ...

شرکت های تابعه

samp2

در حال حاضر گروه صنعتی دلوارافزار مشتمل بر 18 شرکت می باشد که هریک از شرکتهای تابعه در یک زمینه تخصصی از جمله، طراحی، اجرا و نصب واحدهای تفکیک هوا(ASU)، تولید، طراحی و ساخت تجهیزات صنعتی و پتروشیمی، توزیع انواع گاز صنعتی، احداث پلنت هایPSA و VPSA، اجرای بخش مهندسی سیویل و نصب پروژه‌های گوناگون، تامین تجهیزات و ماشین آلات مورد نیاز واحدهای صنعتی، طراحی و اجرای شبکه‌های کامپیوتری، انبوه سازی ساختمان های مسکونی و اداری، احداث واحدهای LNG و ....... در خدمت صنعت و اقتصاد کشور می باشند.

پروژه های شرکت

Projects

گروه صنعتی دلوارافزار از ابتدای فعالیت خود تاکنون پروژه های متعددی را در زمینه های گوناگون ساخت، مهندسی، نصب و .....در اقسی نقاط ایران به انجام رسانیده است. که از آن جمله می توان به پروژه فجر، با موضوع احداث دو واحد جداسازی هوا (ASU)، پروژه ایلام، با موضوع ساخت 16 مخزن ذخیره تحت فشار هیدروژن و پروژه لردگان با موضوع ساخت مخازن تحت فشار واحد آمونیاک و اوره اشاره نمود. این گروه صنعتی در راستای اجرای پروژه های طراحی و ساخت واحدهای LNG در حال حاضر، پروژه جداسازی هلیوم از گاز طبیعی را در دستور کار خود قرار داده است.

شرکای تجاری ما

partners2

گروه صنعتی دلوارافزار در اجرای پروژه های خود با تعدادی از شرکت های معتبر خارجی از جمله شرکت Linde آلمان جهت احداث واحدهای ASU، شرکت Crynorm Projects در زمینه ی احداث پلنت های LNG، شرکت CMP فرانسه در جهت ساخت تانک های کف تخت، شرکت Bertsch اتریش در زمینه ساخت مخازن با فشار بالا، شرکت SBN در زمینه ساخت تجهیزات فشار قوی و شرکت Crown Support در زمینه تامین تجهیزات واحدهای پتروشیمی نفت و گاز همکاری دارد.