شرکت تجهیزات صنعت دلوارافزار

شرکت تجهیزات صنعت دلوارافزار

شرکت تجهیزات صنعت دلوارافزار

این شرکت به عنوان بازوی ساخت گروه صنعتی دلوارافزار جهت تأمین نیازمندی های این گروه در زمینه ساخت تجهیزات صنعتی تأسیس شد.
در ابتدا این شرکت با تجهیز یک کارگاه موقت در منطقه ویژه بندر امام خمینی فعالیت های ساخت خود را شروع و همزمان اقدام به تجهیز یک کارخانه ساخت مجهز در نزدیکی تهران نمود.
شرکت تجهیزات صنعت دلوار افزار نیز هم راستا با خط مشی کلی گروه صنعتی دلوار افزار در جهت بالا بردن سطح کیفی پروژه های صنعتی کشور قدم برداشته و با بهره گیری کامل از توانمندی داخلی، استفاده از ماشین آلات پیشرفته و بهره مندی از تجارب شرکای تجاری خارجی، در راستای تعریف استاندارد های کیفی در مقیاس های بین المللی اقدام نموده است.
فعالیت اصلی این شرکت، طراحی، ساخت و نصب تجهیزات ثابت پروژه های صنعتی است که در زیر به بخشی از آنها اشاره شده است:

1- مخازن استاندارد دو جداره کرایوژنیک تحت فشار (ادامه...)
(Standard Cryogenic Vacuum Insulated Tanks)
این شرکت به عنوان اولین سازنده این مخازن در کشور، امکان ساخت مخازن کرایوژنیک از 3 تا 80 متر مکعب و در فشار های کاری 22، 18 و36 بار برای سرویس های اکسیژن، نیتروژن، آرگون، CO2 و محصولات دیگر کرایوژنیک و دمای سرویس تا 196- درجه سانتی گراد را در مجموعه خود ایجاد نموده است. با وجود امکانات پیشرفته در کارخانه ساخت و پشتوانه مهندسی قوی برای ساخت این موضوع، مخازن در سطح بسیار بالای کیفی و مطابق با بالاترین استاندارد های اروپائی در این مجموعه ساخته می شود.
2- مخازن دو جداره کرایوژنیک کف تخت و مخازن ذخیره معمولی
(Cryogenic Flat Bottom Tanks & Storage Tanks)
این شرکت امکان ساخت مخازن دو جداره کرایوژنیک کف تخت در احجام 300 تا 20000 متر مکعب را داراست و در این خصوص بر آن بوده که با بهره گیری از توانمندی داخلی، ساخت این مخازن بومی شود. دمای سرویس این مخازن تا 196- درجه سانتیگراد و کاربرد اصلی آن در بخش Backup System واحد های تفکیک هواست. همچنین به دلیل تجربیات متعدد بخش مهندسی و گروه های ماهر ساخت مخازن در مجموعه، امکان ساخت انواع مخازن ذخیره در مجموعه وجود دارد.
3- تجهیز Cold Box
با توجه به تجربه گروه در ساخت و نصب Cold Box در پروژه های واحد اکسیژن اهواز و واحد تفکیک هوای پتروشیمی فجر، در حال حاضر امکان ساخت و نصب این تجهیز در قالب ساخت سازه فلزی، اجرای پایپینگ داخلی، نصب تجهیزات داخلی، اجرای برق و ابزار دقیق، تست تجهیز و نصب کلی آن با کیفیت بسیار بالا در مجموعه وجود دارد.
4- مخازن تحت فشار
با بهره گیری از تجهیزات پیشرفته و کم نظیر و همچنین تجربیات ارزنده گروه اجرایی، امکان ساخت انواع مخازن تحت فشار به عنوان یکی از موضوعات عمومی پروژه های صنعتی در ابعاد، ظرفیت ها و سرویس های مختلف در این شرکت امکان پذیر می باشد.
5- مبدل های حرارتی
با وجود همکاران خارجی معتبر در زمینه طراحی، تأمین متریال، ساخت و نصب مبدل های حرارتی، این شرکت قادر به انجام انواع پروژه های مبدل های حرارتی است.
6- جرثقیل های صنعتی و سازه های فلزی سنگین
این شرکت همچنین دارای امکانات مناسب جهت طراحی، ساخت و نصب جرثقیل های صنعتی و سازه های فلزی سنگین به عنوان موضوعات عمومی پروژه های صنعتی است.

Tajhizat sanat

همکاران خارجی
1- شرکت LINDE-SCHALCHEN: این شرکت آلمانی، بازوی ساخت شرکت لینده بوده و در زمینه طراحی، ارائه روشهای ساخت و نظارت های حین ساخت مخازن کرایوژنیک دارای قرارداد همکاری با دلوار افزار است.
2- شرکت BERTSCH ENERGY: این شرکت اتریشی دارای سابقه و مراجع بسیار زیاد در زمینه طراحی و ساخت انواع مخازن تحت فشار و مبدل های حراراتی بوده و در خصوص طراحی، تأمین متریال، نظارت های حین ساخت و همچنین تأمین تجهیز به صورت یکجا، قرارداد همکاری انحصاری بین دو شرکت امضاء شده است.
3- شرکت CROWN-SUPPORT: این شرکت هلندی، در زمینه تأمین متریال مصرفی، ماشین آلات خط تولید، تجهیزات تست های غیر مخرب و .... دارای قرارداد همکاری با شرکت تجهیزات صنعت دلوار افزار است.
4- شرکت CMP: این شرکت فرانسوی، در زمینه مهندسی و تأمین متریال مخازن کرایوژنیک کف تخت، قرارداد همکاری با شرکت دلوار افزار منعقد کرده است.