شرکت گازهای صنعتی دلوارافزار

 شرکت گازهای صنعتی دلوارافزار

شرکت گازهای صنعتی دلوارافزار

شرکت گازهای صنعتی دلوارافزار در موضوعات مختلف مرتبط با اجرای واحدهای ذکر شده، علاوه بر مجهز کردن خود به توانمندی های فنی و اجرائی داخلی، با بهره گیری از دانش و تجربه همکاران مطرح اروپائی، توانمندی مضاعفی دراجرای پروژه های مرتبط ایجاد کرده است. به طور کل شرکت گازهای صنعتی دلوارافزار در سه بخش مهندسی، تامین کالا و تولید گازهای صنعتی در صنعت کشور به ایفای نقش می پردازد.شرکت گازهای صنعتی دلوارافزار به عنوان شرکت پیشرو در زمینه احداث واحدهای تفکیک هوا (Separation Units Air) و واحدهایLNG در کشور از سال 1381 فعالیت خود را در زمینه طراحی، تامین کالا، ساخت، اجرا، نصب و بهره برداری این واحدها آغاز کرده است. در این خصوص تمامی تلاش این شرکت بهره وری حداکثری از توانمندی های داخلی در کنار استفاده از تجارب شرکت های معتبر خارجی جهت بومی سازی این صنایع بوده و به عنوان یک خط مشی کیفی، همواره در راستای بالا بردن سطح کیفی پروژه های در دست انجام برای رسیدن به استاندارد های بین المللی قدم برداشته است. همچنین این شرکت با احداث یک کارخانه تولید گاز صنعتی (واحد تفکیکی هوا) در مقیاس بزرگ در اهواز در حال حاضر به عنوان بزرگترین شرکت خصوصی تولید کننده این گازها مطرح است.

AhvazPlant
 
بخشی از این توانمندی ها و همکاری ها با بهره گیری از دانش و تجربه همکاران مطرح اروپائی، به شرح زیر است:
 1-مهندسی و تامین کالا: شرکت گازهای صنعتی دلوارافزار دارای تیم مهندسی مجهز و با تجربه در کلیه دپارتمانهای مورد نیاز پروژه های صنعتی از قبیل فرآیند، مکانیک، برق و ابزار دقیق، سازه و معماری ، برنامه ریزی و کنترل پروژه، مهندسی خرید و..... بوده و با دانش، امکانات و توانمندی قابل توجه جهت تامین کالا، امکان پشتیبانی مناسب پروژه ها را در مجموعه ایجاد کرده است. همچنین در زمینه مهندسی و کالا، شرکت گازهای صنعتی دلوار افزار دارای قراردادهای منحصر به فردی با همکاران خارجی به شرح ذیل است:

* لینده: این شرکت به عنوان بزرگترین شرکت فعال در زمینه احداث واحدهای تولید گازهای صنعتی و همچنین تولید این گازها در دنیا مطرح است. شرکت دلوارافزار با لینده آلمان قراردادی انحصاری در خصوص انجام پروژه های EPC واحدهای تفکیک هوا در ایران را دارد. اهم موضوعات این قرارداد پشتیبانی مهندسی ، تامین کالا و نظارت های در حین اجرا در پروژه های دلوار افزار است.

* شرکت Cryonorm Projects: این شرکت مهندسی در زمینه مهندسی واحدهای LNG و ASU در مقیاس های کوچک و متوسط و همچنین واحدهای Backup صاحب تکنولوژی است. بین دو شرکت همکاری های زیادی در زمینه مهندسی و تامین کالا وجود دارد.
*شرکت Selas Linde: این شرکت در زمینه طراحی ، تامین کالا و احداث واحدهای Steam Reformer در شمار شرکت های بسیار معتبر در اروپا و جهان به حساب می رود که قرارداد انحصاری همکاری بین دو شرکت جهت احداث واحدهای Steam Reformer در ایران بسته شده است.

*شرکت CMP: این شرکت فرانسوی متخصص طراحی مخازن کف تخت کرایوژنیک (Flat Bottom Tanks) است و قرارداد همکاری جهت طراحی و تامین کالای مورد نیاز ساخت این مخزن و نظارت های حین ساخت، بین دو شرکت بسته شده است.

*شرکت SBN: این شرکت اتریشی صاحب تکنولوژی بسیار پیشرفته در زمینه ساخت مخازن با فشارهای بسیار بالا از قبیل رآکتورها و استریپرهاست و شرکت دلوارافزار قراردادی با این شرکت جهت تامین تجهیزات خاص واحدهای صنعتی دارد.

gazhaye sanaati 2

 2-
تولید گازهای صنعتی: شرکت گازهای صنعتی دلوارافزار با همکاری شرکت لینده آلمان اقدام به احداث یک واحد تولید گازهای صنعتی نمود در شهر اهواز نموده است. محصولات این کارخانه اکسیژن، نیتروژن و آرگون با خلوص بالاست که عمده محصولات آن توسط شرکت های صنعتی مادر مصرف می شود. محصولات این کارخانه به شرح زیر است :
  • آرگون مایع: با ظرفیت تولید 28 تن در روز و خلوص 99/999

  • اکسیژن مایع: با ظرفیت تولید86 تن در روز و خلوص 99/8

  • نیتروژن مایع: با ظرفیت تولید150 تن در روز و خلوص 99/999

  • اکسیژن گازی: با ظرفیت تولید550 تن در روز و خلوص 99/8

  • نیتروژن گازی: با ظرفیت تولید 240 تن در روز و خلوص 99/8