درباره ما

درباره ما

اولین شرکت گروه صنعتی دلوارافزار در سال 1378 توسط دکتر ایرج قربانی تاسیس گردید. در ابتدا فعالیت اصلی شرکت ساخت تجهیزات تولید اکسیژن برای صنایع کوچک از قبیل پرورش ماهی و بیمارستان ها بود. در سال 1382 شرکت گازهای صنعتی دلوار افزار کار خود را به منظور بومی سازی ساخت و نصب واحدهای جدا سازی هوا (Air Separation Unit ) در ایران توسعه داد. با در نظر گرفتن پتانسیل بالقوه شرکت دلوارافزار در ایران، شرکت لینده، به عنوان یکی از شرکت های معتبر دنیا در زمینه گازهای صنعتی برای همکاری با دلوارافزار در زمینه اجرای واحدهای جدا سازی هوا ابزار علاقه نمود. در همین راستا در سال 1383 دلوارافزار قراردادی به صورت BOT با شرکت فولاد خوزستان منعقد کرد که موضوع این قرارداد ساخت و اجرای یک واحد جداسازی هوا برای تولید 18500 NM3/h اکسیژن بود. همچنین در همان سال شرکت دلوارافزار قراردادی را با شرکت CMP فرانسه جهت طراحی و ساخت مخازن کرایوژنیک در ایران منعقد کرد.
در راستای فعالیت های مربوط به گازهای صنعتی، شرکت دلوارافزار قراردادهایی را با شرکت های Crayonorm , Polacel جهت همکاری در تهیه سیستم خنک کننده آب (Cooling Water System) و واحد Back Up امضا نمود. شرکت دلوارافزار همچنین یک قرارداد مشارکت انحصاری با SELAS LINDE GmbH برای انجام تمامی فعالیتهای این شرکت در ایران امضا کرد.
در سایر زمینه های مرتبط با صنایع نفت گاز و پتروشیمی، دلوارافزار قراردادهای متنوعی با شریک تجاری خود لینده منعقد کرده است که از جمله آن می توان به قرارداد ساخت مخازن کرایوژنیک با عایق خلاء و قرارداد ساخت مخازن تحت فشار خاص برای صنایع پتروشیمی تحت نظارت و با تایید لینده اشاره نمود.
در حال حاضر گروه صنعتی دلوارافزار مشتمل بر 18 شرکت می باشد که هریک از شرکتهای تابعه در یک زمینه تخصصی از جمله، تولید، طراحی و ساخت تجهیزات صنعتی و پتروشیمی، توزیع انواع گاز صنعتی، احداث پلنت هایPSA و VPSA، اجرای بخش مهندسی سیویل و نصب پروژه های گوناگون، تامین تجهیزات و ماشین آلات مورد نیاز واحدهای صنعتی، طراحی و اجرای شبکه های کامپیوتری، انبوه سازی ساختمان های مسکونی و اداری، احداث واحدهای LNG و ....... در خدمت صنعت و اقتصاد کشور می باشند.
18 شرکت های گروه صنعتی دلوارافزار عبارتند از:
1) شرکت گازهای صنعتی دلوارافزار 2) شرکت تجهیزات صنعت دلوارافزار 3) شرکت صنایع اکسیژن دلوارافزار 4) شرکت فرآوران گاز به مایع دلوارافزار 5) شرکت پتروصنعت دلوارافزار6) شرکت توزیع گازهای صنعتی دلوارافزار 7) شرکت توسعه مهندسی ساختمانی دلوارافزار 8) شرکت گسترش سازه دلوارافزار 9) شرکت دیتا پک پروژه 10) شرکت صبا بهار ایرانیان 11) شرکت خدمات بیمه نواندیشان دلوارافزار 12) شرکت تانکرسازان دلوارافزار 13) شرکت سرو سدید سرمد 14) شرکت فن آموز گستر 15) شرکت مدیریت گروه دلوارافزار 16) شرکت مهندسی و مشاور صنعت دلوارافزار 17)شرکت نفت دلوارافزار کیش 18) باشگاه فرهنگی ورزشی سرخپوشان دلوارافزار
قابل ذکر است گروه صنعتی دلوارافزار با امکان بهره مندی از توان، دانش فنی و امکانات شرکای خارجی خود در اروپا و آسیا، در انتقال دانش فنی و تجهیزات مورد نیاز صنعت کشور نقش مهمی ایفا می کند.


تعداد کارکنان و مناطق جغرافیایی فعالیت گروه صنعتی

تعداد کارکنان گروه صنعتی دلوارافزار در حال حاضر حدود 1000 نفر می باشد که نظر به توسعه حوزه های فعالیت و رشد روزافزون این گروه صنعتی، این تعداد در حال افزایش می باشد.
دفاتر و کارخانه های گروه صنعتی دلوارافزار در تهران، اشتهارد، چهارباغ کرج، اهواز و ماهشهر مستقر بوده لیکن این گروه صنعتی علاوه بر مکان های جغرافیایی فوق در اقسانقاط ایران به اجرای پروژه و ارائه خدمات می پردازد.