شرکت نفت دلوارافزار کیش

شرکت نفت دلوارافزار کیش

شرکت نفت دلوارافزار کیش

شرکت نفت دلوار افزار کیش شركتي كارآمد، اقتصادي و متخصص مي‌باشد كه به دنبال تثبيت جايگاه جهاني خود در صنایع بالا دستی وپايين دستي وصنایع جانبي نفت و گاز و سهيم شدن در ثروت ملي است. این شرکت در صدد كسب جايگاه شايسته جهاني در حوزه اكتشاف، حفاری، تکمیل چاه ،مخازن،ازدیاد برداشت نفت، بهره ‏برداري و توليد در صنايع بالادستي و پايين دستي نفت و گاز بوده تا در ثروت‌آفريني ملي سهيم باشد.

1- خدمات وابسته به عملیات حفاری و تکمیل چاه
شرکت دلوار افزار کیش با برخورداری از نیروی انسانی متخصص و با دسترسی به دانش فنی روز و در اختیار داشتن تجهیزات مدرن ، در پی جایگاهی پیشرو در صنعت بالا دستی نفت و گاز ایران میباشد،در راستای اهداف استراتژی شرکت(تامین کامل رضایت کارفرمایان)، این مجموعه به بررسی و تحلیل بازار و ارزیابی فرصت های بین المللی پرداخته و فعالیتهای خود را بمنظور حضور در بازار بین الملل ضمن همکاری با شرکت های توانمند در جهت ارائه خدمات حفاری و تأمین کالا آغاز نموده است.رسته وفعالیت اصلی ما در زمینه ارایه خدمات حفاری و چاه شامل موارد زیر میباشد.در این راستا این شرکت با تیم مدیریتی و اجرایی که از با تجربه ترین و تحصیل کرده ترین نیروهای صنعت نفت تشکیل گردیده آماده ارایه خدمات زیر با همکاری شرکاء خارجی و داخلی خود میباشد:
 • راندن لوله جداره و مغزی
 • سیمانکاری و اسید زنی.
 • ارائه خدمات ایمنی چاه(H2S)
 • .Coil Tubing خدمات
 • .Wire line خدمات
 • خدمات مانده یابی.
 • ارایه کامل خدمات نمودارگیری
 • ارایه خدمات خدمات کامل و تامین نیروی متخصص تکمیل چاه
 • خدمات نمونه گیری گل حفاری
 • خدمات تست چاه های نفت
 • ارایه خدمات کامل و تامین نیروی متخصص دکل های حفاری
 • ارائه خدمات یکپارچه حفاری
 • تامین مته های حفاری
 • تامین تجهیزات درون چاهی و سرچاهی
 • مدیریت و اجرای پروژه های حفاری در دریا و خشکی به صورت (مهندسی-تامین کالا)
2- تامین کالا و قطعات:
شرکت نفت دلوار افزار کیش در زمینه تامین کالا در صنعت نفت و گاز و پتروشیمی مفتخر است که بتواند گامی نه چندان بزرگ ولی موثردر راستای پیشرفت این صنعت برداردو تلاش میکند که رضایت شما مشتری عزیز را جلب نماید و در خدمت صنایع مادر و زیر بنایی کشور باشد .
این شرکت با کادری مجرب و توانمند آمادگی کامل خود را جهت همکاری با شرکت های فعال در صنایع حفاری تکمیل چاه و قطعات فرایندی(کمپرسور-توربین-پمپ-شیر صنعتی-مبدل های حرارتی-فلنج و مواد شیمیایی...) در زمینه تامین و تدارک کالا و قطعات اعلام میدارد.
 3- خدمات فنی،مهندسی و تامین نیروی انسانی متخصص:
شرکت نفت دلوار افزار کیش با بهرمندی از توان تخصصی فنی و مهندسی قابل اعتنا در زمینه مهندسی و راهبری عملیات حفاری، زمین شناسی ، تعمیر و تکمیل چاههای نفت و گاز،بهره برداری و فرآورش و با تکیه بردانش فنی و تجارب ارزشمند پرسنل کلیدی و مجموعه کارشناسی خود که حاصل سالها فعالیت مستمر و مفید در میادین نفت و گاز سراسر کشور میباشد، آماده است نیروی انسانی متخصص و کارآمدو خدمات فنی و مهندسی مورد نیاز کارفرمایان محترم را در بخش زمین شناسی ، صنعت حفاری، تعمیر و تکمیل چاههای نفت وگاز ، بهره برداری و فرآورش را در کمترین زمان ممکن فراهم سازد.
4- گروه پژوهشی مهندسی مخازن هیدروکربوری:
گروه پژوهشی مهندسی مخازن هیدروکربوریع شرکت نفت دلوار افزار کیش با هدف بررسی مسائل و عوامل موثر و کنترل کننده الگوی تولید و بهره برداری و مدیریت تولید از مخازن فعالیت می کند. عمده فعالیت های این گروه در بخش مخازن گاز میعانی، به شرح زیر تمرکز می یابد. ارزیابی ، بررسی و ارائه روش های بهینه بهره برداری و تولید، ازدیاد برداشت و مدیریت تولید از مخازن گاز میعانی بررسی و ارائه روش مناسب حفاری در مخازن گاز میعانی و نیز طراحی رشته تکمیل و مشبک کاری بهینه چاه هاو انجام آزمایش های تزریق حلال به منظور جلوگیری یا ایجاد تاخیر در تشکیل میعانات اشاره کرد.
5- آموزش:
شرکت نفت دلوار افزار کیش ،بر این باور است که آموزش تخصصی و مناسب نقش مهمی در موفقیت خودتان و شرکت که برایش فعالیت میکنیدخواهد داشت.
این شرکت در راستاي خط مشی خود در زمينه ارتقاء دانش تخصصي مديران و کارشناسان صنايع نفت، گاز و پتروشيمي کشور، دوره های جامع تخصصی زیر را با بکارگیری برجسته ترین استاتید حوزه صنعت و دانشگاه برگزار میکند. بهره ‏گيري از اساتيد مجرب دانشگاهي و متخصصین برجسته صنايع نفت و گاز و پتروشيمي، سبب مي‏گردد تا دانش آکادميک در کنار تجربيات عملي و موردهاي واقعي مرتبط با صنعت نفت کشور به شرکت کنندگان در دوره ها منتقل شود