باشگاه فرهنگی ورزشی سرخپوشان دلوارافزار

باشگاه فرهنگی ورزشی سرخپوشان دلوارافزار

باشگاه فرهنگی ورزشی سرخپوشان دلوارافزار

شرکت دلوارافزار در راستای کمک به ارتقاء سلامت جسمانی و روانی جامعه، به ویژه قشر جوان جامعه، به تاسیس باشگاه فوتبال که یکی از رشته های ورزشی پر طرفدار در بین جوانان است و با هدف ایجاد فضای ورزشی پر نشاط برای جوانان که بتوانند اوقات فراغت خود را با تقویت روح و جسم خود در محیط سالم و در قالب رقابتهای ورزشی بمنحصه ظهور رسانند، اقدام نموده است.
تاریخچه فعالیت:
باشگاه دلوارافزار تحت پوشش و حمایت صد در صد مالی شرکت گازهای صنعتی دلوارافزار از تیر ماه سال 1383 فعالیت خود را شروع کرده است.
تاریخچه فعالیت ورزشی:
باشگاه دلوارافزار در سطح لیگ دسته یک کشور ( جام آزادگان) رده سنی بزرگسالان از فصل 84 -83 تا سال 1386 در تمام مسابقات در سطح کشور حضور فعال داشته است.
رده سنی امید:
علاوه بر تیم بزرگسال ، باشگاه دلوارافزار در سطح تیم امید فعالیت چشمگیر داشته و در مسابقات " آسیا ویژن" حضور موثر و پر رنگی داشته است. این رده سنی کماکان در سطح فوق الذکر فعالیت دارد.
رده سنی جوانان:
رده سنی جوانان از حضور فعالی در مسابقات استانی برخوردار می باشد.

IMG 1288


اثرات اجتماعی:
باشگاه دلوارافزار با فعالیت در رده سنی بزرگسال – امید- جوانان هر ساله بیش از 90 نفر و در طول فعالیت خود تاکنون بالغ بر 700 نفر از جوانان را تحت پوشش خود قرارداده و با ایجاد فضای پر نشاط برای آنان مانع از وارد شدن آسیب های اجتماعی به آنان شده است. علاوه بر بازیکنان، تعدادی از مربیان، کمک مربی، سرپرست تیم، تدارکات و غیره در کنار تیم مشغول فعالیت می باشند.
اثرات اقتصادی:
جذب بازیکنان و کادر فنی از سوی باشگاه دلوارافزار و عقد قرارداد مالی با آنان به توسعه صنعت فوتبال و رونق آن کمک شایانی کرده است.
باشگاه دلوارافزار افتخار دارد در طول عمر خود در مسابقات کشوری و استانی ، کلیه هزینه های تیم های خود را بدون هیچگونه کمک مالی از بخش دولتی، راساً تقبل نموده و هر ساله مبالغ زیادی، هزینه های تیم داری را از شرکت متبوع خود دریافت داشته است.