امروز شنبه 1397/04/31

معرفی دلوار افزار

شرکت توزیع گازهای صنعتی دلوار افزار (سهامی خاص) در سال 2010 در ایران تأسیس گردید و در زمینه‌ی گازهای صنعتی به فعالیت پرداخته است. این شرکت پیشروی تولید و توزیع گازهای صنعتی در ایران می‌باشد. با گذشت زمان دلوار افزار در ارائه‌ی راه حل‌های جامع در زمینه‌ی شیوه های ذخیره‌سازی و تحویل و همچنین اجاره‌ی تجهیزات، جایگاه خود را مستحکم نموده است. در حال حاضر دلوار افزار در شهرهایی در سرتاسر ایران فعال می‌باشد. دلوار افزار با داشتن تأسیسات تولیدی پیشرفته‌، به رشد و تداوم پیشرفت تدریجی خود در زمینه‌ی تجربه، دانش و تخصص فنی ادامه می‌دهد.

شرکت توزیع گازهای صنعتی دلوار افزار با هدف توسعه بازارهای داخلی و جهانی و ارائه خدمات جدید مطابق با بالاترین استانداردهای روز دنیا و عرضه خدمات پیشرو و متمرکز، فعالیت خود را از آذرماه 89 آغاز نموده است. این شرکت در دوران کوتاه فعالیت خود، تا کنون موفق شده است سهم موثری در بازار مایعات گازی ایران به دست آورد.

کلیه فعالیت‌های این مجموعه در هر کجای ایران با مسئولیت تمام در قبال تمامی مشتریان و پرسنل آن‌ها انجام می‌گیرد. این شرکت خود را در قبال ارائه فن آوری های مدرن در تولیدات مشتریان، مسئول دانسته و تمام تلاش خود را در جهت ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود می‌نماید.

هم اکنون شرکت توزیع گازهای صنعتی دلوار افزار با ارائه گازهای صنعتی به صورت گاز و مایع، شامل اکسیژن، نیتروژن مایع و آرگون؛ شریکی مهم و معتبر برای کلیه صنایع و کارخانجات کشور می‌باشد. گازهای قابل ارائه توسط این شرکت در بخش‌های فولاد، فرآورده‌های شیمیایی، جوشکاری، صنایع لامپ و شیشه، صنعت الکترونیک، بیمارستان‌ها، حوضچه‌های پرورش ماهی، صنایع غذایی و ... مورد استفاده قرار می‌گیرد. گازهای اکسیژن، نیتروژن مایع  و آرگون از طریق فرآیند تجزیه هوا در عناصر به وجود آورنده آن تولید می‌شوند.